فروش انواع سیم بکسل نتاب

ابزار صنعتی بکسل دلتا، عرضه کننده سیم بکسل نتاب در سایزهای مختلف

سیم بکسل نتاب ساختار ویژه ای از سیم بکسل است که به سبب نوع ساختار زمانی که تحت بار قرار میگیرد در برابر پیچش مقاومت میکند. استفاده از این نوع سیم بکسل مخصوصا در جرثقیل ها که چرخش بار در ارتفاعات باعث عدم تعادل و لنگر میشود و میتواند خسارات مالی و جانی بسیار زیادی را سبب شود بسیار مرسوم است . از بین انواع ساختار سیم بکسل های نتاب دو ساختار 7*17 و 7*35 مغز فولادی در ایران بسیار شناخته شده اند. این ساختارهای سیم بکسل که مغز فولادی هستند.

سیم بکسل های نتاب در دو طبقه عمومی تک لا و چند لا دسته بندی میشوند که سیم بکسل نتاب تک لا از 3 یا 4 استرند و سیم بکسل نتاب چند لا از 8 تا 20 استرند دارد . در هر لایه در ساختار این نوع سیم بکسل استرند ها در خلاف جهت یکدیگر پیچیده شده اند که این ساختار حداکثر مقاومت در برابر پیچش را ایجاد میکند.

بطور کلی در تولید قطعات صنعتی در زمان طراحی فاکتور امنیتی را در نطر میگیرند که هر قدر حساسیت کالا بیشتر باشد این فاکتور بالاتر است . در تولید سیم بکسل های نتاب فاکتور امنیتی را حداقل 5 در نظر میگیرند که این نشاندهنده حساسیت بالای این سیم بکسل است.

سیم بکسل های نتاب به سبب تراکم بالای لایه ها و استرند نسبت به دیگر سیم بکسل ها سایش لایه ای بیشتری دارند ، این در حالی است که مقاومت کششی بسیار بالای این ساختارها باعث شده که بعنوان مناسبترین انتخاب برای انواع جرثقیل در نظر گرفته میشوند.

 

شماره های تماس:
۰۲۱-۶۶۷۵۴۷۰۸-۹
۰۹۱۹۲۴۸۷۶۰۰
۰۹۱۲۵۲۷۴۵۵۶
رضا بک محمدی

 

سیم بکسل نتاب 7*19

سیم بکسل های نتاب در ایران معمولا با ساختار های 7*19 و 7*35 موجود هستند که در جرثقیل ها و تاور کرین ها استفاده بسیار دارند. به سبب حساسیت کار در تاور کرین ها گردش سیم بکسل باعث ایجاد گشتاور شده و خطرات زیادی را بهمراه دارد. این سیم بکسل بگونه ای تولید میشود که در برابر گردش و تابیدن مقابله میکند و از این نظر بسیار مناسب با کاربری جرثقیل ها میباشد

سیم بکسل نتاب 7*35

این ساختار سیم بکسل از 35 استرند تشکیل شده که هر یک دارای 7 مفتول هستند . این سیم بکسل دارای انعطاف بسیار بالایی بوده و در عین حال نتاب بوده در برابر پیچش مقاومت میکند. از نظر استحکام کششی در رده های بالا بوده و بسیار مناسب برای تاور کرین ها و چاههای حفاری است . این سیم بکسل گاهی بصورت کمپکت نیز تولید میشود که مقاومت سایشی بالایی را برای آن ایجاد کرده و طول عمر بالا میرود. هرچند باید در نظر داشت که تولید سیم بکسل کمپکت پیچیده تر بوده و نیاز به تکنولوژی مدرن تری دارد و از این رو این سیم بکسل ها قیمت بالا تری دارند.

سیم بکسل نتاب 19*19

این سیم بکسل دارای 19 استرند است که هر استرند خود از 19 مفتول ساخته شده . این سیم بکسل انعطاف بسیار بالایی داشته و در برابر کشش استحکام بسیار بالایی دارد و در صورتی که بصورت کمپکت تولید شود مقاومت سایشی بسیار بالایی نیز از خود نشان میدهد و از این رو گزینه بسیار مناسبی برای حفاریها و تاورکرین ها محسوب میشود.

سیم بکسل نتاب 7*34

تفاوت این سیم بکسل با ساختار 7*35 دارا بودن مغزی کناف است . این سیم بکسل به سبب تعداد بالای استرند انعطاف بسیار بالایی داشته در برابر تابیدن مقاومت خوبی دارد. این سیم بکسل نه تنها برای تاور کرین ها استفاده میشود بلکه کاربری عمومی نیز دارد.

Call Now Buttonتماس با واحد فروش